festool medienos apdirbimo irankiaimetabo medienos apdirbimo įrankiai

FESTOOL prekės ženklo gręžimo-sukimo, šlifavimo ir poliravimo, obliavimo, apdailos, dulkių siurbimo įrankiai, sistemos, priedai įrankiams geromis kainomis.

METABO prekinio ženklo įrankiai medienos apdirbimui, baldų pramonei, priedai METABO įrankiams, geros kainos, greitas pristatymas, garantinis ir pogarantinis įrankių aptarnavimas.

diskiniai pjūklaimedienos irengimai irankiai

Diskiniai pjūklai, priešpjūkliai, pjūklų diskai rankiniams įrankiams, diskiniai pjūklai medienai, plokštei, plastikui, aliuminiui ir kitoms medžiagoms.

Medienos apdirbimo įrankiai - grąžtai, gilintuvai, juostiniai pjūklai, drožlių nusiurbimo žarnos, matavimo ir klijavimo įrengimai, pirštinės, darbastaliai.

kotines frezosmedienos apdirbimo staklės

Kotinės frezos, frezos staklėms, frezeriams, obliavimo galvos, frezų komplektai, frezos baldų durelėms ir langams gaminti, keičiami peiliukai bei obliavimo peiliai.

Įvairių funkcijų ir daugiafunkcinės medienos ir kitų medžiagų apdirbimo staklės, kurių stabilumą, ergonomiją, patvarumą ir našumą vertina naudotojai visame pasaulyje.

juostinis pjuklasirankiu galandimas galandinimas

Įvairių pločių populiariausios patikimų ir tvirtų juostinių pjūklų pozicijos gateriams ir kitiems pjovimo įrengimams.

Galandame kietmetalio ir deimantinius įrankius, diskinius ir juostinius pjūklus, frezas, grąžtus. Įrankių surinkimas ir pristatymas pagal pastovų grafiką.

Bosch prekės ženklo įrankiai skirti tiek meistraujantiems namuose, tiek profesionalams skirta įrankių linija. Didelis sodo ir daržo įrankių asortimentas.

UAB WOODTEKA tinklapis kuriame galima rasti visą informaciją apie bendrovės ir jos partnerių tiekiamas prekes ir teikiamas paslaugas.