KODĖL REKOMENDUOJAME ĮRANKIUS ERGO™?

KODĖL REKOMENDUOJAME ĮRANKIUS ERGO™?

KODĖL REKOMENDUOJAME ĮRANKIUS ERGO™?

 

Tai puiki inovacijų, dizaino ir medžiagų kombinacija.

 

Įrankiai Bahco ERGO ™ yra sukurti specialiai Jums. Jie puikiai guli rankose, todėl mažesnė traumų tikimybė. ERGO™ įrankiai apsaugo 42 skirtingus rankų raumenis, kurie naudojami saugiai laikyti instrumentą rankoje, ir, svarbiausia, tiksliai atlieka savo funkcijas.

 

PRINCIPAI, KURIAIS VADOVAUJASI ERGO™

 

VARTOTOJAS.  Saugumas ir lūkesčių pateisinimas, naudojantis puikiu įrankiu.

 

UŽDUOTIS. Našumas, nauda, kokybė.

 

APLINKA. Patvarumas ir inovacijos.

 

ERGONOMIKA: RAKTAS Į GERESNĖS KOKYBĖS, SAUGŲ ĮRANKĮ. ERGO™ NAUDOJIMAS.

 

Ergonomika - mokslas, optimizuojantis jūsų santykį  su aplinka. Ergonomiškas įrankis turi atitikti žmogaus rankos ypatumus, iki minimumo sumažinant trintį ir raumenų įtampą, leidžiant jiems periodiškai atsipalaiduoti, tuo pačiu sumažinant statinio nuovargio riziką.

 

Bahco ERGO™ įrankių rankenos suteikia jutiminį ryšį, dėl to ir geresnę įrankio kontrolę, užtikrinančią darbo atlikimo tikslumą, su minimalia rankų apkrova.

 

RANKŲ APSAUGA

 

Įgyvendinant sudėtingus ir daug laiko užimančius projektus, bloga įranga gali turėti didesnį poveikį žmonių sveikatai, nei galutinis rezultatas.

Ilgalaikis prastos kokybės įrankių naudojimas gali sukelti raumenų ir sąnarių skausmą. ERGO™ įrankiai yra sukonstruoti taip, kad sumažinų traumų riziką, neprarandant našumo ir patikimumo.

 

KOKYBĖS UŽTIKRINIMAS

 

Bahco nuolat ieško būdų, kad suteikti klientams geriausią sprendimą iš galimų. Mūsų žinioje yra efektyvus metodas, sukurtas ir ištobulintas per daugelį metų.

 

Įrankiai ERGO™ - geriausias pasirinkimas profesionalams.

Ieškokite įrankių kataloge prekių pažymėtų ERGO™ ženklu.